HW SPP5200LP-H1-W Single-mode Modul 10G-1310NM-10 KM-SM-SFP+
HW SPP5200LP-H1-W Single-mode Modul 10G-1310NM-10 KM-SM-SFP+
Sku: a3780
(0 Recenzii)
Nou

129.93lei

Descriere:

Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate. Pentru mai multe informații sau întrebări tehnice, vă rugăm să nu ezitați să contactați-SeeMe serviciu.

Producător

HUAWEI

Numarul Parte

SPP5200LP-H1-W

Descriere

Single-mode Modul SFP+,10GBase-LR, 1310NM-10 KM-SM-SFP.

Descrierea De Bază

Tip Modul

Distanta De Transmisie

Mediu De Transmisie

De Transmisie De Lungime De Undă

Tip Conector

Rata De Transmisie

Tensiune De Lucru

SFP+

10km

Single-mode Modul

1310nm

Tractari auto LC

10Gb/s

3.3 V

Etichete: modulul, Ieftine modul, HW SPP5200LP H1 W modul Single Module 10G 10KM 1310NM SM SFP+.

  • Starea: Nou si Original
  • Nume De Brand: SMTE
  • Numărul De Model: SPP5200LP-H1-W
  • Dimensiunea Pachetului: 3cm x 5cm x 8cm (1.18in x 1.97in x 3.15in)
  • Tip De Unitate: bucata
  • Greutate Pachet: 0.1kg (0.22lb.)